КЕРІВНИЦТВО ОБЛАСТІ ВШАНУВАЛО УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ НА ТЕРИТОРІЇ ІНШИХ ДЕРЖАВ

2022-02-15 13:32:13
Сьогодні в Україні вшановують пам’ять загиблих у боях на території інших держав.

Голова Закарпатської ОДА Віктор Микита разом із представниками Тячівської районної та місцевої влади, ветеранами, воїнами АТО/ООС та жителями громади поклали квіти до пам’ятника воїнів-інтернаціоналістів у Тячеві.

«Ми схиляємо голови перед пам'яттю героїв – учасників бойових дій на території інших держав, які віддали свої життя під час виконання військового обов'язку.

Наші герої перебували у різних гарячих точках планети, відстоювали мир та рятували життя людей ціною власного.

Однією з наймасштабніших була війна в Афганістані, яка тривала майже 10 років», – наголосив Віктор Микита.

Воїни з досвідом участі у збройних конфліктах одними з перших стали на захист територіальної цілісності й незалежності України, поповнивши лави нашої армії.

«Дякуємо всім ветеранам за мужність у боротьбі з російським агресором, допомогу війську та участь в організації національного спротиву», – зазначив Віктор Микита.