Громади області долучилися до проєкту з вакцинації у важкодоступних населених пунктах

2022-02-16 14:29:12
Протягом січня – березня 2022 року в західних регіонах реалізовують проєкт «Транспортування мобільних бригад із вакцинації до пацієнтів у важкодоступних населених пунктах в Україні».

Три територіальні громади Закарпаття беруть учать в ініціативі. Регіональна координаторка вакцинальної кампанії проти COVID-19 в області Вікторія Тимчик повідомила, що йдеться про Костринську, Ставненську та  Великоберезнянську ТГ.

«Проєкт орієнтований, зокрема, на захист від коронавірусної хвороби осіб від 60 років та маломобільних громадян, адже вони знаходяться у групі медичного ризику», — зауважила Вікторія Тимчик.

За її словами, важливо, щоб представники місцевої влади активно долучилися до інформаційної підтримки роботи бригад.

Ініціативу реалізовують Міністерство охорони здоров'я України та Громадська спілка «Коаліція за вакцинацію» у співпраці з Центром громадського здоров’я МОЗ і за підтримки Фундації «Кока-Кола».