У восьми нових приймальних відділеннях функціонують комп'ютерні томографи

2022-02-17 18:45:19
У межах реалізації масштабної ініціативи Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» на Закарпатті минулоріч модернізували 8 приймальних відділень в опорних закладах охорони здоров'я.

Окрім якісного оновлення, за державні кошти у лікарні закупили та встановили сучасне обладнання для швидкої діагностики.

Йдеться, зокрема, й про вісім комп'ютерних томографів різної потужності, які після отримання необхідної документації ввели в експлуатацію. Зараз на устаткуванні надають екстрену допомогу населенню відповідно до пакета медичних гарантій.

У приймальні відділення поступають із гострими інсультами, черепно-мозковими травмами та іншими пошкодженнями, тоді швидке встановлення діагнозу є надважливим для життя пацієнта.

Саме завдяки такому обладнанню якісна медицина для закарпатців стає ще доступнішою.