У межах реалізації масштабної ініціативи Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» на Закарпатті минулоріч модернізували 8 приймальних відділень в опорних закладах охорони здоров'я.
Окрім якісного оновлення, за державні кошти у лікарні закупили та встановили сучасне обладнання для швидкої діагностики.
Йдеться, зокрема, й про вісім комп'ютерних томографів різної потужності, які після отримання необхідної документації ввели в експлуатацію. Зараз на устаткуванні надають екстрену допомогу населенню відповідно до пакета медичних гарантій.
У приймальні відділення поступають із гострими інсультами, черепно-мозковими травмами та іншими пошкодженнями, тоді швидке встановлення діагнозу є надважливим для життя пацієнта.
Саме завдяки такому обладнанню якісна медицина для закарпатців стає ще доступнішою.
![](https://tyachiv-rda.gov.ua/uploads/posts/2022-02/thumbs/1645116596_1645116511304.jpeg)
![](https://tyachiv-rda.gov.ua/uploads/posts/2022-02/thumbs/1645116595_1645116522200.jpeg)
![](https://tyachiv-rda.gov.ua/uploads/posts/2022-02/thumbs/1645116621_1645116531707.jpeg)