Віктор Микита провів засідання ради оборони Закарпаття

2022-02-24 16:26:40
Голова облдержадміністрації Віктор Микита провів засідання ради оборони Закарпаття, де уточнили моменти щодо сил та засобів для забезпечення безпеки й захисту регіону.

«Прийняли відповідні рішення про невідкладні заходи, розміщення підрозділів ТрО у всіх районах області, їхнє розгортання до штату воєнного часу.

Реалізовуємо передбачені Законом України «Про правовий режим воєнного стану» заходи й повноваження, необхідні для забезпечення оборони України, захисту населення та інтересів держави», – наголосив очільник краю.

У зв'язку із запровадженням воєнного стану в Україні тимчасово можуть обмежуватися конституційні права і свободи людини та громадянина, передбачені статтями 30-34, 38, 39, 41-44, 53 Конституції України, а також впроваджуватися тимчасові обмеження прав і законних інтересів юридичних осіб.

«Земляки, прошу поставитися з розумінням до дій органів влади та максимально сприяти нам в організації оборони області.

Сьогодні усі ми обороняємо країну та наш край, сьогодні немає свого чи чужого, сьогодні є лише один ворог – Російська Федерація, якій ми не дамо жодного сантиметру Закарпаття!

Дякую за єднання, консолідацію, спокій та довіру», – підкреслив Віктор Микита.