Відбулося перше пленарне засідання Тячівської районної ради: ФОТО

2018-03-23 18:16:09

Сьогодні, 23.03 відбулося засідання тринадцятої сесії  Тячівської районної ради сьомого скликання, яку провів голова райради Іван Фабрицій. Із 42 районних обранців прибули та зареєструвалися 38.

В роботі сесії районної ради  взяли участь голова Тячівської райдержадміністрації Василь Дем’янчук, заступник голови Тячівської райради Ігор Грабар, керівники районних установ та організацій, сільські та селищні голови, представники засобів масової інформації.
   Перед початком пленарного засідання голова Тячівської районної ради Іван Фабрицій, привітав депутатів, які у міжсесійний період відзначали свої дні народження – Степана Бедевельського, Ігора Грабаря, Василя Йовдія, Володимира Мідянку, Світлану Місарош, Івана Малька, Володимира Куцина, Юрія Поковбу, Віктора Погара, Юрія Боже та нагородив грамотами районної ради до 30-річчя депутата Ореста Руснака.
Районна  рада оперативно приступила до розгляду питань порядку денного:
1.  Про звернення
2. Про звіти керівників управлінь, відділів РДА про виконання цільових програм, затверджених райрадою на 2017 рік
3. Про звіт голови РДА за 2017 рік про виконання делегованих районною радою повноважень
4. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету на 2017 рік
5. Про стан доріг та перспективи поліпшення у 2018 році
6. Про інформацію начальника Тячівського відділу поліції ГУНП в Закарпатській області
7. Про затвердження районних Програм та внесення змін і доповнень до діючих
8. Майнові питання тощо.

По кожному питанню, яке було розглянуто та обговорено депутатами районної ради, прийнято відповідне рішення щодо його виконання.