60 вагонів гуманітарної допомоги у “гарячі точки”: як держава та бізнес допомагають один одному

2022-03-10 09:20:05
В регіонах є свої супергерої, які наближають нас до перемоги. Мінрегіон розпочинає серію постів, які присвячені витримці регіонів у ці складні часи.

Сьогодні всі ми маємо бути максимально зібраними, об'єднаними та підтримувати один одного. Особливо, коли мова є потреба у доставленні гуманітарної допомоги у місця, де сьогодні відбуваються бойові дії!

Відтак, Закарпатська ОВА за підтримки приватної компанії «Єврокар» створила логістичний хаб, який на сьогодні вже доставив 60 вагонів гуманітарної допомоги у найгарячіші куточки нашої країни!

Це близько 3,6 тисячі тонн ! найнеобхіднішого, які завозилися в Закарпаття з усієї Європи: харчові продукти, у тому числі й дитяче, предмети гігієни, вода, теплий одяг, ковдри, матраци, каримати, медичні засоби.

Дякуємо керівництву Закарпатської ОВА за рішучість та професійність, шануємо відповідальних підприємців! Ви щоденно досягаєте результатів, що наближують нашу перемогу!

Хаб на базі заводу «Єврокар» продовжує свою роботу, тому всі партнери з-за кордону, які бажають надати Україні гуманітарну допомогу, можуть відсилати вантажі саме сюди.

Адреса складу: с. Соломоново, вул. Перемоги, 46.

Контакти логістичного центру: