Угорщина розглядає можливість збільшення об'ємів гумдопомоги

2022-03-12 10:43:50
Голова Закарпатської ОВА Віктор Микита провів робочу зустріч із Генеральним консулом Угорщини в Ужгороді Йожефом Бочкаі.

Йшлося про можливість збільшення об'ємів гуманітарної допомоги від Угорщини. Зокрема, мова про продукти харчування, ліки, засоби гігієни та допомогу у вигляді палива, аби створити запас для функціонування екстрених служб у кризовий час.

«Наш запит одразу направлено керівництву Угорщини для прийняття рішення», — наголосив Віктор Микита.

На зустрічі також обговорили ситуацію у секторі безпеки області та домовилися про транспортування додаткових груп молодшого населення із супроводом в Угорщину. За словами голови ОВА, Закарпаття постійно отримує від партнерів запити на безоплатне розміщення дітей та жінок в рекреаційних зонах.