НА ЗАКАРПАТТІ РОЗРОБИЛИ СПЕЦІАЛЬНИЙ ЧАТ-БОТ ДЛЯ КОМУНІКАЦІЇ З ПІДПРИЄМЦЯМИ, ЯКІ МАЮТЬ БАЖАННЯ ПЕРЕНЕСТИ ВИРОБНИЦТВО У НАШ РЕГІОН

2022-03-13 16:43:01

Про це повідомив заступник голови ОВА Василь Іванчо. За його словами, представник бізнесу заповнює просту форму, після чого її опрацьовують та, якщо є можливість допомогти, зв’язуються з ним.

«Продовжити свою справу на Закарпатті – це хороша можливість організації роботи та відновлення процесу виробництва. Звичайно, і для нашого регіону теж будуть переваги: сьогодні ми прийняли підприємства, а завтра – це нові робочі місця, сплачені податки, тобто економіка громад розвиватиметься», – наголосив Василь Іванчо.

Заступник голови Закарпатської ОВА також зауважив, що станом на вчора було визначено 109 можливих локацій для бізнесу, і ця кількість постійно збільшується.