Об`єдналися заради допомоги. Волонтерські центри Тячівщини допомогають бійцям та постраждалому мирному населенню

2022-03-21 21:24:37
Із перших днів вторгнення росії в Україну у кожній громаді нашого району створено волонтерські центри.

До них регулярно надходять десятки тонн вантажів із-за кордону з гуманітарною допомогою, яку надалі відправляють українським бійцям на фронт та постраждалому мирному населенню.

Одяг, продукти, дитяче харчування, ліки, засоби гігієни отримують з Румунії, Чехії, Німеччини, Австрії, Португалії, Англії, Іспанії, Греції та інших країн.

Волонтери безупинно працюють, розвантажують, складають і сортують вкрай необхідну допомогу.

Щоденно здійснюється відправка найнеобхіднішого до населених пунктів, які найбільше постраждали від бойових дій.

На передову відправляють спальники, каремати, ліхтарики, батарейки, теплий одяг, продукти, ліки. Все, що вкрай необхідно нашим захисникам.

Мешканці району, також, допомагають хто чим може, долучаються до збору продуктів харчування та предметів першої необхідності військовим, територіальній обороні та вимушеним переселенцям.

Люди, які вимушено покинули свої домівки, у волонтерських центрах, можуть отримати речі першої необхідності, одяг, продукти харчування та засоби гігієни.

У цей надзвичайно складний час активна громадянська позиція волонтерів, їх невичерпна енергія та вміння спрямовувати її на допомогу, небайдужість до чужого горя та важка повсякденна праця додають віри й впевненості у нашу перемогу.

Разом до перемоги!

Волонтерські центри Тячівського району:
-м.Тячів,вул.Нересенська,3 (ЦДЮТ);
-смт.Тересва (ГО "Крила Тересви");
-с.Бедевля, вул.Волошина,11 (СБК);
-смт.Буштино, вул.Шкільна, 5 (ОЗЗСО);
-смт.Угля (ГО "ВСО інвалідів війни, ветеранів війни Збройних Сил та учасників бойових дій");
-смт.Дубове, вул.Подольського, 1Д (ЗПФК);
-смт.Солотвино, вул Емінеску,8;