ПРИВІТАННЯ НАЧАЛЬНИКА ТЯЧІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ВІЙСЬКОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ З ДНЕМ СЛУЖБИ БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ

2022-03-25 10:05:43

Шановні працівники та ветерани СБУ!

Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем служби безпеки України!

З нагоди професійного свята висловлюю вам вдячність за сумлінне й самовіддане виконання вашого обов’язку, значний внесок у зміцнення національної безпеки, захист політичних, економічних і військових інтересів держави.

Від щирого серця бажаю вам, і вашим родинам, добра і щастя, злагоди, міцного здоров’я і добробуту, невичерпної енергії та сил. Наснаги і здобутків у нелегкій повсякденній службі.

Ми всі з величезним захватом споглядаємо за вашою мужністю.

Україна виграє війну, тому що працівники Служби безпеки України є зразком гідності й відданості своєму народові та з честю виконують покладені на них обов’язки.

Нехай ваш внесок пришвидшить перемогу України!

Дякуємо за службу!
Разом переможемо!

Начальник Тячівської районної військової адміністрації                Тімур Аверін