Закарпаття відправляє гуманітарну допомогу із символічними наліпками

2022-03-25 11:15:28
Є два висловлювання у нашій війні, які вже стали девізами. Одне з них – «Доброго вечора, ми з України».

Ці слова – не просто привітання. Вони вселяють віру, заспокоюють і гріють серце. Сьогодні їх знають всі.

«Наліпки із цим реченням, наче вітання від нас кожному українцеві у будь-якій точці нашої держави, наклеїли на гуманітарні вантажі. Дрібничка. Але хочеться вірити, що ті, хто приїде забирати воду, харчі, дитячі каші, консерви, засоби гігієни і багато іншого життєво необхідного, усміхнеться і відчує: вся країна зараз з вами!» – повідомив перший заступник голови Закарпатської ОВА Мирослав Білецький.

За його словами, такі наліпки вперше прикріпили до гуманітарного вантажу, який надали наші сусіди зі Словаччини.