Відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини

2018-03-29 15:55:41

Перелік важливих питань розглянули на засіданні  комісії з питань захисту прав дитини, сьогодні, (29.03) в Тячівській райдержадміністрації під керівництвом першого заступника голови Михайла Полажинця.
   На комісії розглянуті питання:  про надання дозволу на виготовлення  дитячих закордонних паспортів, та їх тимчасові виїзди за кордон без згоди батька; про повторний розгляд заяви щодо встановлення батькові днів та годин зустрічей з малолітнім сином, та ряд інших питань.
   Усі питання, які заслуховувалися на комісії, попередньодетально вивчені працівниками служби у справах дітей. За результатами   комісія прийняла компетентні та виважені рішення, спрямовані на захист прав та інтересів дітей. Адже кожна дитина має рости в гідних умовах,відчувати увагу та турботу про себе.