Очільник області провів зустріч із представниками НАН України

2022-04-06 09:32:42
Керівник краю Віктор Микита провів зустріч з академіком НАН України, директоркою Інституту демографії та соціальних досліджень ім. М. В. Птухи Еллою Лібановою та директором Закарпатського регіонального Центру соціально-економічних і гуманітарних досліджень НАН України Степаном Сембером.

«Ми прийняли вже кілька сотень тисяч переселенців, розуміємо, що зараз потрібно допомагати їм адаптуватися до нових умов та відновити життєдіяльність.

Чітко визначаємо, хто до нас прибув, які професійні якості мають переселенці, для цього напрацювали ефективні механізми. Колеги з НАН України висловили думки щодо зведення статистики, яка допоможе нам провести кращу аналітику», – зазначив Віктор Микита.

Окрім того, на зустрічі обговорили важливість повернення наших громадян, які вже виїхали за кордон, та забезпечення відповідних умов для цього.