Віктор Микита передав військовим матеріально-технічні засоби і транспорт

2022-04-07 21:08:15
Сьогодні очільник області Віктор Микита передав бійцям 101-ї Закарпатської бригади територіальної оборони ЗСУ транспортні засоби високої прохідності, військове спорядження та техніку.

Зокрема, йдеться про бронежилети, тактичні рюкзаки, каски, оптику, засоби зв’язку й розвідки, військову форму, спальні мішки, каримати та інші необхідні речі.

«Продовжуємо комплектувати підрозділи необхідним матеріально-технічним забезпеченням для підвищення рівня обороноздатності. Зараз це пріоритетне завдання для органів влади та управління на усіх рівнях, тож ми системно й покроково закриваємо потреби», — прокоментував Віктор Микита.

Голова Закарпатської ОВА подякував іноземним партнерам та краянам за підтримку та допомогу нашим військовим.