Великодні гостинці відправили в зону АТО з Тячівщини

2018-03-30 16:53:37

Сьогодні біля будівлі Тячівської райдержадміністрації відбулася чергова відправка автомобіля в зону АТО.
  Взяли участь у відправці голова Тячівської райдержадміністрації Василь Дем’янчук, перший заступник Михайло Полажинець, голова Тячівської районної ради Іван Фабрицій та його заступник Ігор Грабарь, керівники структурних підрозділів РДА, директори шкіл, небайдужі мешканці.

Серед зібраної допомоги – великодні кошики, крупи, борошно,тушонка, а також весняно-літня військова форма, берці тощо. А також запашні паски, які підготував голова  Тячівської районної Всеукраїнської організації інвалідів війни, Збройних сил та учасників бойових дій. Михайло Вурста.
   Очільник району  підкреслив важливість активності громади та підприємців у зборі допомоги для бійців АТО:
 «Дякую усім тим, хто продовжують допомагати захисникам України. Висловлюємо щиру подяку органам місцевого самоврядування, структурним підрозділам райдержадміністрації, установам та організаціям району, підприємцям та всім небайдужим мешканцям, які долучилися до збору допомоги, за згуртованість та патріотизм, адже таким чином ми підтримуємо їх бойовий дух», – зазначив голова Тячівської райдержадміністрації Василь Дем’янчук.
   Особлива подяка усім хто долучився – обласним депутатам Валерію Мурзі, Василю Федурцьо, директорам лісгоспів -  ДП Мокрянське ЛМГ ( Володимиру Куцину), ДП Брустурянське ЛМГ(Михайлу Бігуну ), Тячівському лісгоспу (Наталії Катреняк), управлінню освіти РДА (Марії Думнич) та навчальним закладам, відділу культури РДА (Василю Гудаку), Довгунику І.М, приватним підприємцям – Фіцаю Ю.І, Голубці В.І, Богдану В.С, Решетар М.І, Соймі Д.Д, Павлюк О.В, Несух І.М, Садовніковій Л.І, Куцин Т.І, Горничар Л.І, Ковачу І.І, Терпаку І.В, Підгурному М.М та ін.
   Очолює поїздку волонтер і радник голови РДА з питань АТО Віталій Богдан.
  Всім, хто долучився до благодійної акції, велика вдячність і від закарпатських бійців, у яких тепер теж буде справжній великодній настрій.
Прес-служба Тячівської райдержадміністрації