Область отримала понад 700 спеціальних наборів для школярів

2022-04-08 22:09:22
720 спеціальних наборів отримало Закарпаття від Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), з яким обласна військова адміністрація тісно співпрацює з початку активної фази бойових дій.

Як повідомив очільник краю Віктор Микита, все це для підвищення навчально-матеріальної бази тих закладів освіти, які сьогодні забезпечують шкільний процес.

У 600 наборах – спортивний інвентар, набори інтелектуальних ігор тощо. В інших 120 – шкільне приладдя для учнів початкових класів: циркулі, крейда, олівці, фарби, зошити.

Більш ніж 3 тисячі дітей з числа вимушено переміщених осіб прийняли на навчання до шкіл області. За словами голови Закарпатської ОВА, завдяки такій допомозі діти будуть додатково забезпечені потрібними речами для навчання та фізичного розвитку.

«Цей напрямок був та залишається одним із пріоритетних у межах комплексу заходів, який розробила ОВА для соціальної адаптації переселенців та інтеграції школярів у навчальний процес. Кожна дитина має право на освіту й повинна мати для цього усі необхідні умови.

Реалізацію тримаю на особистому контролі», – наголосив Віктор Микита.