Індустріальний парк у Солотвині планують запустити ще до кінця весни

2022-04-15 17:23:20
До кінця весни в смт Солотвино може запрацювати індустріальний парк. Очікувано, це буде одна з перших таких локацій, що увійде до реєстру під час воєнного стану.

«Процедура реєстрації доволі непроста та потребує чимало часу для підготовки необхідного пакету документів. Маємо сподівання, що цей процес стане більш динамічним задля створення умов економічного зросту. Головне — маємо підтримку на всіх рівнях», — наголосила Юлія Плиска, начальник управління регіонального розвитку департаменту економічного та регіонального розвитку Закарпатської ОВА.

За її словами, зараз очікують тільки розпорядження Кабміну і внесення індустріального парку в Солотвині до реєстру.

Про це йшлося на робочій зустрічі з Міністерством економіки, Мінрегіоном, народними депутатами та радниками Комітету ВРУ з економічного розвитку.

Також Юлія Плиска додала, що надалі в області працюватимуть над розробкою та запуском нових таких парків.