Привітання голови Тячівської районної військової адміністрації Тімура Аверіна з Великоднем вірян західного обряду

2022-04-16 22:15:47
Шановні віряни західного обряду!

Щиро вітаю Вас зі святом Великодня!

У житті кожного християнина Великдень - свято особливо шановане та величне. Воно приходить разом з квітучою і теплою весною і наповнює людські серця миром, добром і любов’ю.

Це свято споконвіку символізує життєву силу, торжество істини та справедливості,  спонукає до добрих справ і вчинків, пробуджує прагнення жити по совісті, наповнює наші душі радістю, надією на оновлення і зміни на краще.
Своїм воскресінням Христос довів: найбільші труднощі, найважчі біди, які випадають на нашу долю, можуть і будуть переможені! Це особливо важливо пам’ятати в часи важких випробувань.

Бажаю Вам і вашим родинам миру, щастя і радості, благополуччя, достатку і Божого благословення, яке буде запорукою миру на нашій землі, здійснення найзаповітніших сподівань!

Нехай благословить та береже Господь наш край, рідну Україну!

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

З повагою,
Голова Тячівської районної військової адміністрації          Тімур АВЕРІН