Українські телеканали тепер транслюють і в Угорщині

2022-04-16 18:52:17
Кабельні мережі Угорщини розпочали трансляцію українських телеканалів. Про це на своїй сторінці у фейсбуці повідомив голова Закарпатської ОВА Віктор Микита.

За його словами, завдяки спільним зусиллям Міністерства культури і інформаційної політики України, Посольства України в Угорщині та Угорської асоціації комунікацій (Magyar Kommunikációs (MKSZ)) створено умови для трансляції угорськими мовниками з квітня 2022 р. українських телеканалів.

Зокрема, провайдер кабельного телебачення "Telecom" у Будапешті вже транслює «Україна 24" та «1+1», які об’єдналися для проведення цілодобового новинного телемарафону України на інформаційному ресурсі іномовлення України "UATV".

«Водночас транслюють дитячі та освітні програми українською, що є надважливим з урахуванням того, що з початку війни Угорщина прийняла, опікується і надає допомогу 641 775 біженцям з нашої країни, і ця кількість зростає щодня», – зауважив очільник краю.

Віктор Микита подякував за оперативно проведену роботу Генеральному консулу Угорщини в Ужгороді Йожефу Бачкаі, Угорській асоціації комунікацій (Magyar Kommunikációs (MKSZ)) в особі голови Асоціації Ференца Кері, Національному відомству ЗМІ та комунікацій (Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság (NMHH)), а також речнику української меншини у Державних Зборах Угорщини Бригітті Суперак за сприяння в реалізації ідеї.
Тячівська районна державна адміністрація
90500, Закарпатська область,
м. Тячів, вул.Незалежності 30
Електронна пошта
tyachivrda@carpathia.gov.ua
tyachivrdaua@ukr.net

Графік роботи
Пн-Чт: 08:00 - 17:15
П’ятниця - 08:00 - 16:00