«Румунія – стратегічний партнер та надійна підтримка Закарпаття», – Віктор Микита

2022-04-16 18:25:46
З перших днів повномасштабного вторгнення РФ на територію України румунські партнери почали організовувати гуманітарні коридори. 

Як зауважив голова ОВА Віктор Микита, мова про прийняття вимушено переміщених осіб на тимчасове проживання до Румунії та постачання гумдопомоги для Закарпаття й інших регіонів, де тривають активні бойові дії.

«Завдяки постійній комунікації та спільній роботі разом із консулом Румунії в Солотвино Граціаном-Флоріном Пирву ці коридори не зупинялися ні на мить. Щоденно наші громадяни перетинають кордон, а у зворотному напрямку ми отримуємо вантажі», – зазначив очільник краю.

Під час чергової зустрічі Віктор Микита обговорив із Граціаном-Флоріном Пирву розширення формату співпраці. Голова ОВА повідомив, що до кінця весни в смт Солотвино планують створити індустріальний парк, зараз очікують розпорядження Кабміну і внесення його до реєстру.

«Це один із ключових проєктів економічного розвитку нашого регіону, який буде орієнтований і на інвестиції саме з Румунії», – додав Віктор Микита.
Тячівська районна державна адміністрація
90500, Закарпатська область,
м. Тячів, вул.Незалежності 30
Електронна пошта
tyachivrda@carpathia.gov.ua
tyachivrdaua@ukr.net

Графік роботи
Пн-Чт: 08:00 - 17:15
П’ятниця - 08:00 - 16:00