Фінляндія надіслала медикаменти для судинних хірургів Ужгорода та України

2022-04-21 15:01:11
Медикаменти та медичні товари спершу відвантажили у хабі в Кошице (Словаччина), відтак відправили в Україну. Про це повідомив перший заступник голови Закарпатської ОВА Мирослав Білецький.

«Пластирі, бинти, хірургічні матеріали, ліхтарики на голову, халати, протизапальні препарати, антибіотики, знеболювальне та чимало іншого зібрали члени Європейської спілки судинних хірургів», – зазначив Мирослав Білецький.

За його словами, допомога надійшла медикам Закарпатської обласної клінічної лікарні ім. А. Новака, а після розподілу її відправлять також судинним хірургам по всій країні. Загалом на запит професора Андрія Никоненка, який приїхав в Ужгород із Запоріжжя, в Україну надійшло 18 палетів медичних препаратів та товарів.

Фото ілюстративне