ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ ТЯЧІВСЬКОГО РАЙОНУ, ГОЛІВ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД, КЕРІВНИКІВ УСТАНОВ, ОРГАНІЗАЦІЙ, ПІДПРИЄМСТВ, ПРАВООХОРОННИХ ТА КОНТРОЛЮЮЧИХ ОРГАНІВ РАЙОНУ!

2022-04-23 14:23:01
КОМЕНДАНТСЬКА ГОДИНА!

КОМЕНДАНТСЬКА ГОДИНА НА ТЯЧІВЩИНІ ТРИВАТИМЕ З 23:00 год. 23 КВІТНЯ ДО 05:00 год. 24 КВІТНЯ ЗГІДНО РОЗПОРЯДЖЕННЯ НАЧАЛЬНИКА ОБЛАСНОЇ ВІЙСЬКОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ВІД 23 КВІТНЯ 2022 РОКУ №145 ТА РІШЕННЯ РАДИ ОБОРОНИ ОБЛАСТІ №23 ВІД 23 КВІТНЯ 2022 РОКУ.

Російські окупанти уже показали, що для них немає нічого святого – сотні зруйнованих храмів, закладів освіти, лікарень.

Нагадуємо, під час комендантської години заборонено пересуватися населеними пунктами, бути на вулиці, відвідувати інші громадські місця. Виключення – наявність у людини спеціальної перепустки встановленого зразка та посвідчення особи.

Комендантський патруль може зупинити для з'ясування особистості та причин перебування в заборонений час.

Просимо до цього поставитися відповідально, з розумінням оскільки в країні іде війна!

Насамперед, подбайте про свою безпеку, долучайтеся до онлайн-богослужінь, а масово відзначати свята будемо після Перемоги, яка обов'язково настане!

Прес-служба Тячівської РВА