Закарпатські військові отримали спорядження від благодійників

2022-04-23 10:22:49
Днями Закарпаття отримало важливу допомогу для військових від команди благодійників з «Фундації Течія».

За словами очільника області Віктора Микити, мова про десятки бронежилетів, тактичних рюкзаків, оптику, засоби зв’язку та розвідки, генератори, тактичний одяг, спорядження та інше.

Усі речі вже передали військовим у місця виконання бойових завдань.

«Сьогодні усі наші зусилля спрямовані на допомогу воїнам. До цього процесу залучений майже весь сектор економіки і, звичайно, краяни, підприємці, волонтери, які щоденно, використовуючи власний потенціал та ресурси, допомагають забезпечувати підрозділи необхідними матеріальними засобами.

Щиро дякуємо "Фундації Течія" та особисто голові правління Олегу Кроту за підтримку в ці складні часи», — наголосив Віктор Микита.