Дітям соціально незахищених категорій області передали планшети

2022-05-02 13:46:45
10 громад Закарпаття отримали планшети за проєктом «Посилення стійкості громад в регіонах України – фаза ІІ».

«Наше завдання – забезпечувати відповідні умови для якісної освіти як місцевих дітей соціально незахищених категорій, так і тих, котрі переїхали в область із зони ведення активних бойових дій», – наголосив очільник ОВА Віктор Микита.

За його словами, 79 планшетів отримали діти, які зараз найбільше цього потребують, зокрема у Вишківській, Хустській, Ясінянській, Виноградівській, Дубівській, Білківській, Буштинській, Великобичківській, Кам’янській та Нересницькій ТГ.

«Програму щодо покращення доступу до онлайн-навчання розпочали ще торік, однак і в сучасних умовах така підтримка залишається актуальною», – зауважив заступник голови ОВА Олександр Пацкан.

Проєкт реалізовує обласна військова адміністрація у співпраці з ПРООН в Україні та урядом Великої Британії.