В області перевіряють стан дотримання прав переселенців

2022-05-03 19:57:39
На Закарпатті проводять системний моніторинг щодо дотримання прав переселенців у місцях їхнього тимчасового розміщення.

За два місяці фахівці здійснили близько 15 таких візитів. Про це йшлося на нараді керівництва області з представниками органів місцевого самоврядування.

«За результатами перевірок визначили питання, які потребують додаткової уваги. Мова про поновлення втрачених документів, забезпечення окремим житлом сімей ВПО й надання психологічного супроводу. Продовжуємо оперативно реагувати на запити й працювати для дотримання прав переселенців», – наголосив заступник очільника краю Петро Добромільський.

Як зауважила регіональна представниця Уповноваженого ВРУ з прав людини в Закарпатській області Діана Швардак, функціонує національна «гаряча лінія», куди можна звернутися, зокрема, й з питань дотримання прав людини (тел. 0800501720).