Центр Дія.Бізнес в Ужгороді надає безоплатну допомогу підприємцям в релокації та облаштуванні бізнесу на заході України

2022-05-09 09:37:16
Чим ми допомагаємо?

- Консультування МСП з усіх питань, пов'язаних із релокацією бізнесу, зокрема надання податкової та юридичної підтримки щодо продовження ведення бізнесу, подача звітності на новому місці діяльності, тощо;
- Допомога з перевезення необхідного устаткування на нове місце діяльності;
- Пошук та підбір відповідних площ для розміщення виробництва, торгової точки або офісного приміщення;
- Сприяння в пошуку нових співробітників;
- Пошук нових контактів серед місцевих підприємців для того, щоб знайти партнерів та продовжити свій бізнес або розпочати новий;
- Інформація про економічні можливості регіону та пошук ринків збуту.

Щоб отримати допомогу та записатися на консультацію потрібно зателефонувати за номером 050-176-12-42 або заповнити реєстраційну форму https://docs.google.com/forms/d/18eEKlV6dZtJ6zx2UhGyrVPupW5s0De_3GQ010IwHyvc/viewform?edit_requested=true і наша команда обов‘язково з вами зв’яжеться!

*Отримання допомоги для підприємців є безоплатним. Ініціатива здійснюється в рамках програми «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що спільно фінансується урядом Німеччини та Європейським Союзом та реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.