45 пожежних автомобілів від Італії передадуть у гарнізони ДСНС України

2022-05-10 16:05:53
Сьогодні очільник Закарпаття Віктор Микита оглянув спецтехніку, яку за ініціативи ДСНС України у взаємодії з Департаментом цивільного захисту Національної пожежної команди Італійської Республіки передали Україні.

За його словами, 45 пожежних автомобілів розподілять у гарнізони Служби, де вони замінять техніку наших рятувальників, яку знищили російські окупанти.

Водночас Віктор Микита наголосив представникам ГУ ДСНС України в області не залишати жодної машини на Закарпатті. Весь транспорт відправлять у регіони, де зараз найважча ситуація.

«Незабаром Закарпаття додатково отримає 7 пожежних автомобілів від голови Уряду землі Бургенланд Республіки Австрія, про які ми попередньо домовилися.

Тому потреба нашої області буде забезпечена. Зараз пріоритет — регіони, які руйнує окупант бомбардуваннями», — підкреслив голова ОВА.