На Закарпатті 20 нацгвардійців пройшли курс із тактичної, вогневої та домедичної підготовки

2022-05-15 10:31:30
Голова Закарпатської ОВА Віктор Микита відвідав центр тактичної підготовки на базі обласного управління патрульної поліції. Двадцятьом нацгвардійцям очільник краю вручив сертифікати про завершення курсу інструкторів з тактичної, вогневої та домедичної підготовки.

За словами Віктора Микити, цими днями бійці Національної гвардії проходили двотижневий курс із тактичної медицини на полі бою, вогневої підготовки, тактики ведення бою малими підрозділами у польових та міських умовах.
«Цей вишкіл є надважливим з урахуванням поточної ситуації в районах ведення бойових дій. Усі необхідні напрямки підготовки були відпрацьовані під керівництвом досвідчених інструкторів.

Уважно спостерігав упродовж курсу за результатами роботи цієї програми й можу упевнено сказати, що в її ефективності немає сумнівів», — підкреслив голова Закарпатської ОВА.