Віктор Микита передав патрульним екіпірування

2022-05-15 10:36:57
Голова ОВА Віктор Микита передав Управлінню патрульної поліції в Закарпатській області бронежилети й тактичні аптечки для поліцейських, яких відряджають у райони ведення бойових дій.

Водночас керівництво краю поспілкувалося з особовим складом, оглянуло місце дислокації та матеріально-технічне забезпечення підрозділу. Правоохоронці обладнали бомбосховища і бліндажі на своїй базі для захисту від можливого ракетного удару.

Нещодавно обласне Управління патрульної поліції отримало 18 одиниць спецтранспорту підрозділ від колег із німецького Герцена.

«Декілька машин залишаються на Закарпатті. Усі інші – Управління відправило для спецпризначенців Національної поліції до регіонів, де зараз тривають бойові дії. Це рішення принципове і доречне. Саме так ми робимо з першого дня наступу окупанта», – наголосив Віктор Микита.