• Новини / Заходи / Суспільство

  Повідомлення сільгосптоваровиробникам та пасічникам району щодо застосування пестицидів і агрохімікатів


  Зверта
  ємо увагу щодо необхідності  дотримання сільгосптоваровиробниками встановлених вимог стосовно оброблення сільськогосподарських культур та земель пестицидами і агрохімікатами.

  Питання належного застосування пестицидів та агрохімікатів, з метою мінімізації їх впливу на популяцію бджіл постійно обговорюється на засіданнях робочої групи Мінагрополітики з питань розвитку бджільництва (далі – робоча група).
  Основним завданням робочої групи є організація вивчення питань, пов’язаних із розведенням, використанням та охороною бджіл, виробництвом, заготівлею та переробкою продуктів бджільництва, створенням умов для підвищення продуктивності бджіл і сільськогосподарських культур, забезпечення гарантій дотримання прав та захисту інтересів фізичних і юридичних осіб, які займаються бджільництвом. До роботи вказаної робочої групи долучені фахівці галузі, представники профільних асоціацій та спілок бджолярів.
  В рамках роботи робочої групи напрацьовано ряд законотворчих рішень щодо покращення стану галузі.
  Крім того, звертаємо увагу на наявність зручних для використання як пасічниками так і сільгосптоваровиробниками інтернет-ресурсів, зокрема, система моніторингу «GRAND EXPERT» (веб-сайт: www.grand.expert), використання яких покращить комунікацію між ними, що стане додатковим дієвим механізмом по запобіганню отруєнь бджіл.
  У разі виникнення додаткових запитань, просимо звертатися за номером телефону: 044-278-67-24 – Вільбіцький Віталій Анатолійович, головний спеціаліст відділу міжнародної інтеграції в сфері технічного регулювання, санітарних та фіто санітарних заходів в АПК Департаменту аграрної політики та сільського господарства Мінагрополітики.

        Ю.Дан, начальник відділу агропромислового розвитку Тячівської райдержадміністрації