Віктор Микита взяв участь у засіданні сесії обласної ради

2022-05-19 16:14:28
Очільник краю Віктор Микита взяв участь у черговій сесії обласної ради, яка зібралася втретє з моменту нападу Росії на Україну. 

Виступаючи перед закарпатцями, депутатським корпусом, дипломатами, журналістами та іншими присутніми, Віктор Микита наголосив на ключових для регіону напрямках, над якими зараз працює ОВА та взаємодіючі структури. 

Голова обласної військової адміністрації подякував депутатам усіх рівнів та територіальним громадам за консолідацію зусиль для перемоги над окупантом. 

Також Віктор Микита закликав усіх не допускати будь-яких політичних спекуляцій, що в умовах воєнного стану створюють передумови до дестабілізації, забути про власні політичні амбіції та спрямувати свої зусилля на посилення позицій Закарпаття перед викликами, котрі сьогодні постали перед нашим регіоном.

«Висловив вдячність і правоохоронцям та військовим за велику роботу, яка забезпечує стабільну ситуацію в регіоні. Ми і надалі будемо працювати над посиленням безпекового сектору області», – прокоментував голова Закарпатської ОВА.

Тячівська районна державна адміністрація
90500, Закарпатська область,
м. Тячів, вул.Незалежності 30
Електронна пошта
tyachivrda@carpathia.gov.ua
tyachivrdaua@ukr.net

Графік роботи
Пн-Чт: 08:00 - 17:15
П’ятниця - 08:00 - 16:00