З Днем морської піхоти України!

2022-05-23 14:36:10
23 травня кожного року Україна відзначає доволі молоде професійне свято – День морської піхоти.

Подія започаткована у 2014 році, але до 2018 року дата святкування була – 16 листопада (на честь першої присяги службовця морської піхоти, яка відбулась саме цього дня у 1992 році). Професійний день вирішили перенести на 23 травня у зв’язку з відзнакою сторіччя Української революції. А точніше – у зв’язку з днем затвердження Павлом Скоропадським указу щодо створення державної морської піхоти (1918 рік).

День морської піхоти має за мету вшанування відданої та старанної праці військовослужбовців України, які відповідають за швидке реагування на морі та узбережжі, оборону пунктів Військово-морських сил, портів, тощо.

Шановні морські піхотинці!

Нехай непоборна жага до Перемоги палає у ваших серцях і допомагає у знищенні ворогів. Бажаємо, щоб рідні та близькі дочекалися вас живими та здоровими!

Слава морській піхоті України!