За Проєктом USAID громади області отримають сучасне обладнання та техніку

2022-05-27 08:33:14
Громади Закарпаття можуть стати партнерками Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» й отримати сучасне офісне обладнання та побутову техніку.

Сьогодні заступник голови ОВА Василь Іванчо з представниками ініціативи обговорили, зокрема, можливості закриття потреб щодо прийому та розміщення переселенців.

«У межах співпраці відбуватиметься закупівля необхідного обладнання, щоб робота громад, волонтерів стала легшою, а життя вимушено переміщених осіб – комфортнішим», – зазначив Василь Іванчо.

Разом із регіональним директором Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» Владиславом Синицьким та менеджеркою Проєкту з питань реагування на надзвичайну ситуацію Юлією Віткою керівництво області визначило, яке обладнання після підписання меморандуму, відбору ТГ, тендерних закупівель передадуть у громади.

Мова про офісне обладнання, лептопи, принтери, холодильники, індукційні плити для місць, де приймають ВПО, ретранслятори, водолазні костюми й човни для рятувальників.

До онлайн-зустрічі долучилися директор департаменту економічного та регіонального розвитку Закарпатської ОВА Іван Завидняк та Юлія Плиска, начальник управління регіонального розвитку департаменту економічного та регіонального розвитку ОВА.