Зустріч з представником Управління Держапраці у Закарпатській області

2022-06-03 08:52:33
Війна впливає на всі сфери суспільства і на трудові відносини в тому числі, тому задля надання роз’яснень щодо новацій трудового законодавства у воєнний час керівник апарату Тячівської районної військової адміністрації Світлана Сойма, разом з працівниками райвійськадміністрації, зустрілися з державним інспектором Управління Держпраці у Закарпатській області.

Фахівець Управління надав роз’яснення щодо змін трудового законодавства у військовий час, оплати праці, звільнення в період воєнного стану. Також було обговорено основні проблемні ситуації, які виникають при переїзді та реєстрації релокованих підприємств.

Після початку військової агресії російської федерації Держпраці зупинила проведення інспектувань та зосередилася на забезпеченні працівників і роботодавців консультаціями та технічними порадами.

Прес-служба Тячівської РВА