2018-04-13 10:01:06
                                                     ПОВІДОМЛЕННЯ
зацікавленим суб’єктам господарювання та працівникам комунальних підприємств, які займаються озелененням міст
         Асоціація «Українська рослинна індустрія» спільно з компанією Лендскейп Юей проводять щорічний захід під назвою: Автобусний тур по розсадникам України». Цього року планується відвідати 7 розсадників у Київській, Житомирській, Полтавській, Дніпропетровській областях України 09-12 липня 2018 року.
Попередня програма візиту:
  • 09 липня розсадники: «Наталіс», «Корнеліс»;
  • 10 липня розсадники: «Єва», «Сонцецвет»;
  • 11 липня розсадники: «Гарді», «Сакура»;
  • 12 липня розсадники: «Сад Вашей мечты»
         Цей захід буде розрахований винятково для спеціалістів зі сфери озеленення та благоустрою. В цьому році особливу увагу планується приділити працівникам комунальних підприємств, які займаються озелененням міст. Традиційною аудиторією подібних заходів є власники та працівники садових центрів, ландшафтних компаній, розсадників, торгівельних організацій. Очікується скласти групу від 40-45 осіб. (В 2017 р. – 42 людини).
         В ході автобусного туру, учасники отримують:

Можливість ознайомлення з виробництвом та рослинами 7-х найкращих розсадників України;
         Налагодження ділових контактів з учасниками туру та приймаючими розсадниками;
         Навчання по догляду за зеленими насадженнями;
         Ознайомлення з перспективним асортиментом рослин для міського озеленення;
         Розміщення в комфортних готелях в одно – та двохмісних номерах;
         3-х разове харчування у кафе та ресторанах;
         Комфортний 48-місний автобус;
         Запрошення на фінальний банкет 11 липня у місті Дніпро.
         Для підприємств комунальної форми власності вартість участі складає 3250 грн. (повна вартість участі у якості гостя – 6500 грн., Асоціація «Українська рослинна індустрія» надає 50 % знижку спеціально для учасників комунальних підприємств).
         Асоціація запрошує понад 100 Комунальних підприємств з усієї України, а кількість місць обмежена, всього лише 42-45 людини.
         Бажаючих взяти участь у зазначеному заході, просимо звернутися для заповнення анкети до працівників відділу агропромислового розвитку Тячівської райдержадміністрації (приміщення РДА, І пов. Каб. 103, контактний тел: (098)271-71-00, Юрій Михайлович)