На Закарпатті запрацювали перші дитячі табори

2022-06-20 16:35:41
У Закарпатській області визначили 74 локації, де відпочиватимуть діти цього літа. Як інформує директорка департаменту освіти і науки, молоді та спорту ОВА Мар’яна Марусинець, загалом у таборах на базі шкіл перебуватиме близько 4 500 осіб.

«Зараз важливо створити для дітей комфортні умови для якісного проведення літа. Після такого напруженого навчального року їм необхідно відпочити, поспілкуватися з однолітками наживо, а не онлайн», – зауважила Мар’яна Марусинець.

За її словами, у Великодобронській та Оноківській територіальних громадах денні табори сьогодні розпочали роботу й прийняли понад 300 дітей. Інші ж працюватимуть з 4 липня до 28 серпня.

«Там з дітьми займатимуться вчителі, вихователі, долучатимемо також і волонтерів, всі вони разом організують цікаве дозвілля.

Кількість таких баз відпочинку буде збільшуватися, працюємо в цьому напрямку», – наголосила Мар’яна Марусинець.