Віктор Микита підбив підсумки першого економічного форуму в регіоні

2022-06-25 09:17:28
В області відбувся економічний форум «Релокація на Закарпаття: європейський вимір».

За словами голови ОВА Віктора Микити, цей івент був надзвичайно важливим і своєчасним з точки зору накопиченого досвіду релокації та потенціалу переміщених підприємств у регіон.

«Ми усі багато працювали над виконанням одного з пріоритетних для держави завдань з відновлення економічного потенціалу, тож узагальнити цей кейс необхідно для розуміння подальшого вектора руху на регіональному рівні та передачі набутого досвіду колегам з інших областей.

З перших днів активної фази війни тісно співпрацюємо з нашими міжнародними партнерами та представниками бізнесу, щоразу дякуємо їм за підтримку», – наголосив очільник краю.

Віктор Микита зауважив, що іноземні партнери високо оцінили результати роботи та рівень проведення економічного форуму, мета якого, зокрема, — пошук нових ринків для підприємств, котрі відмовилися вести бізнес з окупантом.

«Нам потрібен експорт готової продукції та формування доданої вартості саме тут, в Україні. Це наші робочі місця, податки, розвиток та реальна спроможність громад. На це направлені наші зусилля.

Символічно, що під час форуму відбулася історична для нашої країни подія — Україна отримала статус кандидата на членство в Євросоюзі. За це рішення на засіданні Європейської ради проголосували всі 27 членів ЄС.

Цю новину ми зустріли разом із представниками країн ЄС та нашим бізнесом, і продовжуємо рухатися європейським вектором», – резюмував голова Закарпатської ОВА.
Тячівська районна державна адміністрація
90500, Закарпатська область,
м. Тячів, вул.Незалежності 30
Електронна пошта
tyachivrda@carpathia.gov.ua
tyachivrdaua@ukr.net

Графік роботи
Пн-Чт: 08:00 - 17:15
П’ятниця - 08:00 - 16:00