Привітання голови Тячівської районної військової адміністрації Тімура Аверіна з Днем Конституції України

2022-06-28 09:15:36

Шановні жителі Тячівського району!

Вітаю вас з великим державним святом – Днем Конституції України!

28 червня 1996 року Конституція України раз і назавжди закріпила те, проти чого сьогодні виступає ворог: суверенітет, територіальну цілісність, мову, національну ідентичність, гарантії в забезпеченні прав людини, наше бажання бути членами міжнародної спільноти.

Сьогодні ворог посягає на основні цінності українського народу, проте, разом із Збройними силами України ми будемо захищати та виборювати своє.

Нехай демократичні засади, що закріплені в Конституції, стануть реаліями нашого сьогодення. Бажаю, щоб мир і злагода сприяли подальшій розбудові правової держави! Миру всім нам, розквіту та скорішої перемоги над ворогом!

Ми переможемо! За нами – наші воїни, за нами – весь цивілізований світ!

З Днем Конституції України! Слава Україні!

З повагою,
Голова Тячівської районної військової адміністрації   Тімур АВЕРІН