Благодійні організації Закарпаття отримали сучасну комп’ютерну техніку

2022-07-05 13:42:53
Сьогодні заступник голови Закарпатської ОВА Олександр Пацкан передав місцевим благодійним організаціям сучасні моноблоки.

«Укотре забезпечуємо волонтерські осередки потрібною комп'ютерною технікою за проєктом "Посилення стійкості громад – фаза II"», – зауважив Олександр Пацкан.

За його словами, зараз важливо об'єднуватися й допомагати людям, котрі роблять добрі справи. Така технічна підтримка дозволить волонтерам працювати ще оперативніше, а головне – з комфортом.

Зокрема, нині чергову партію комп'ютерного обладнання отримали представники БФ «Серце до серця» та БО «БФ "Віра, Надія, Любов"».

Проєкт «Посилення стійкості громад – фаза II» реалізує ПРООН в Україні у Закарпатській області в партнерстві з обласною військовою адміністрацією за фінансової підтримки Уряду Великої Британії.