ОВА співпрацюватиме з міжнародними партнерами в напрямку розвитку медичного сектору регіону

2022-07-07 09:05:09
Закарпатська ОВА та Міжнародна федерація товариств Червоного Хреста і Червоного Півмісяця розширюють напрямки співпраці. Зокрема, мова про закупівлю необхідного медичного обладнання та допомогу з облаштування житла для внутрішньо переміщених осіб.

Про це йшлося на зустрічі заступника очільника області Петра Добромільського з представниками організації.

«Наша взаємодія з міжнародними партнерами триває постійно, комунікуємо та шукаємо шляхи для реалізації важливих ініціатив як для місцевого населення, так і для ВПО», – наголосив Петро Добромільський.

За його словами, сьогодні з Федерацією обговорили можливості співфінансування чи дофінансування ремонтних робіт у місцях для проживання вимушених переселенців.

Також заступник голови ОВА звернув увагу, що в регіоні зросло навантаження на медичну систему, а це зумовлює потребу в додатковому спеціалізованому обладнані.

«Готуємо перелік об’єктів, які могли б спільно реконструювати чи відремонтувати, та формуємо список необхідного устаткування для закладів охорони здоров’я, а далі – переходимо до практичного втілення проєктів», – додав Петро Добромільський.

Тячівська районна державна адміністрація
90500, Закарпатська область,
м. Тячів, вул.Незалежності 30
Електронна пошта
tyachivrda@carpathia.gov.ua
tyachivrdaua@ukr.net

Графік роботи
Пн-Чт: 08:00 - 17:15
П’ятниця - 08:00 - 16:00