На Хустщині планують створити сучасний реабілітаційний центр

2022-07-08 18:15:33
Після нашої перемоги доведеться відновлювати не лише комунікації, дороги, будівлі, а й реабілітувати людей.

Сотні, тисячі українців після поранень потребуватимуть відновлення, лікування та адаптації до мирного життя.

Про необхідність будівництва сучасного реабілітаційного центру на території Закарпаття йшлося під час візиту в область Міністра охорони здоров’я Віктора Ляшка на початку червня. Минуло зовсім небагато часу, а вже можна говорити про перехід від ідеї до її реалізації, зауважив перший заступник голови ОВА Мирослав Білецький.

За його словами, днями в місті Лугано у Швейцарії представили План післявоєнного відновлення України. Одним із його пунктів став саме новий реабілітаційний центр для військових і цивільних, який планують збудувати на базі санаторію «Човен» на Хустщині.

«Запаморочливі краєвиди, мінеральні джерела, гори, ліси поряд із сучасним обладнанням, передовими технологіями, висококваліфікованим персоналом зможуть повернути до життя кожного, у кого зранені війною тіло і душа.

Команда фахівців уже працює над проєктом інноваційного реабілітаційного центру «Човен» з використанням новітніх технологій, сміливих архітектурних рішень та екологічних матеріалів», – зазначив Мирослав Білецький.

Основна ідея проєкту – поява сучасного технологічного простору, який включатиме існуючі та нові будівлі, утворюючи єдиний архітектурний комплекс. Він охоплюватиме пацієнтів на всіх етапах життя, сприятиме поверненню до нормального життя не лише пацієнта, а й усієї його сім’ї.

«Після запуску реабілітаційний центр "Човен" – стане одним із найпрогресивніших в Україні», – підкреслив перший заступник голови Закарпатської ОВА.

Мирослав Білецький подякував за клопітку працю та креативні ідеї учасникам процесу: команді Міжнародного архітектурного бюро MONO architects, благодійному фонду «ДобраДія», Міністерству охорони здоров’я і всім, хто втілює цей сміливий проєкт у життя.

Тячівська районна державна адміністрація
90500, Закарпатська область,
м. Тячів, вул.Незалежності 30
Електронна пошта
tyachivrda@carpathia.gov.ua
tyachivrdaua@ukr.net

Графік роботи
Пн-Чт: 08:00 - 17:15
П’ятниця - 08:00 - 16:00