Віктор Микита відвідав команду української платформи «Unlimited Democracy» в Австрії

2022-07-11 08:12:41
Керівництво Закарпатської ОВА відвідало найбільше українське ком'юніті в Австрії.

За словами очільника області Віктора Микити, команда «Unlimited Democracy» організовує велику роботу з формування проукраїнської думки серед австрійців, засудження воєнних злочинів Росії та проводить широку волонтерську підтримку наших ЗСУ й вимушено переміщених осіб в їхній країні.

«Ядро спільноти формує Анна Патерман, Аріна Єна, Артур Балакін та інші активні представники молоді з України, котрі навчаються у Відні чи працюють в Австрії на постійній основі», – зазначив голова обласної військової адміністрації.

Як підкреслив Віктор Микита, їх усіх об’єднує платформа «Unlimited Democracy», яку заснували українці. Керівництво області подякувало команді за велику роботу та ініціативу, налагодило сталий зв’язок і домовилося про подальшу співпрацю.

«Для нас було надважливим підтримати молодіжний рух в Австрії, який робить усе можливе для перемоги нашої країни, перебуваючи так далеко від лінії фронту», – наголосив очільник Закарпаття.