Закарпаття — лідер в Україні з виплат міжнародної допомоги ВПО

2022-07-12 08:43:52
Закарпатська область лідирує за кількістю виплат матеріальної допомоги вимушено переміщеним особам коштом міжнародних організацій. Про це повідомив голова ОВА Віктор Микита на своїй сторінці у фейсбуці.

За його словами, для ВПО вже спрямували 42,3 млн доларів. Майже 216 тисяч людей отримали допомогу або ж їхні заявки опрацьовують.

Йдеться про виплати від 13 міжнародних організацій, зокрема від УВКБ ООН, Міжнародної організації з міграції, Всесвітньої продовольчої програми ООН та інших.

Віктор Микита додав, що це кошти, які вимушено переміщені особи отримують «на руки» для першочергових потреб безпосередньо на території області.  

«Ми виконали колосальну роботу. Дякую всій нашій команді за системний підхід та самовідданість під час виконання цього надважливого завдання.

Водночас хочу подякувати міжнародним організаціям за довіру й допомогу. Вкотре довели, що Закарпаття — надійний партнер, ми готові працювати 24/7 для нашої перемоги», — зауважив очільник ОВА.Тячівська районна державна адміністрація
90500, Закарпатська область,
м. Тячів, вул.Незалежності 30
Електронна пошта
tyachivrda@carpathia.gov.ua
tyachivrdaua@ukr.net

Графік роботи
Пн-Чт: 08:00 - 17:15
П’ятниця - 08:00 - 16:00