«Індустріальні парки — нові можливості для розвитку регіону», — Василь Іванчо

2022-07-14 08:45:16
Створення, розвиток індустріальних парків, стимули й підтримка держави, прийняття відповідного законодавства – важливі аспекти, котрі сприяють діяльності бізнесу і підвищують економічний потенціал Закарпаття та України.

На цьому наголосив заступник голови ОВА Василь Іванчо під час наради з представниками Комітету ВРУ з питань економічного розвитку, профільних міністерств, Організації Об'єднаних Націй з промислового розвитку (ЮНІДО), народними депутатами, місцевим і релокованим бізнесом.

«Важливість та користь таких локацій очевидна не тільки для територіальних громад чи конкретного регіону, а й для країни. Тому на усіх рівнях працюємо над створенням вигідних та комфортних умов роботи», – підкреслив Василь Іванчо.

За його словами, йдеться, зокрема, про два ухвалені Верховною Радою законопроєкти, котрі передбачають звільнення резидентів від сплати ПДВ і ввізного мита при імпорті нового обладнання, податку на прибуток протягом десяти років у разі реінвестування.

«Зараз недостатньо внести парк до реєстру, провести комунікації, необхідним є підготовка концепції, яка б зацікавила інвесторів. Ми вже маємо позитивний досвід індустріального парку "Соломоново", який уже роками функціонує на Закарпатті, приносить значні доходи і спрямовує кошти до бюджетів.

Тепер, коли ми зареєстрували парк "Марамуреш", маємо шанс створити ще один такий кластер, котрий дозволить й надалі підвищувати привабливість регіону для інвесторів, створювати нові робочі місця, залучати надходження для розбудови краю», — резюмував заступник голови ОВА.
Тячівська районна державна адміністрація
90500, Закарпатська область,
м. Тячів, вул.Незалежності 30
Електронна пошта
tyachivrda@carpathia.gov.ua
tyachivrdaua@ukr.net

Графік роботи
Пн-Чт: 08:00 - 17:15
П’ятниця - 08:00 - 16:00