Як ветеранам та їхнім родинам отримати 20 тисяч на бізнес?

2022-07-14 15:15:57

Український ветеранський фонд, що є установою Міністерства у справах ветеранів, відшкодовує 20 тисяч гривень на товари і обладнання для ФОПів, які належать ветеранам та членам їхніх родин. Гроші можуть отримати учасники бойових дій, які не на службі, їхні дружини, чоловіки, матері та діти ветеранів і ветеранок, які мають статус ВПО.

Що для цього треба?

- Відсканувати або відфотографувати пакет документів: паспорт заявника з пропискою, виписка чи витяг з ЄДР про ФОП чи самозайняту особу, документ, що підтверджує статус ветерана, документ, що підтверджує спільне проживання з ветераном до війни, свідоцтво про одруження.

- Мати довідку про статус ВПО.

- Чеки та накладні на покупки, зроблені після 24 лютого 2022 року, теж скануєте.

- І подаєте заявку на відшкодування за посиланням у розділі “Мікрофінансування”: https://veteranfund.com.ua/

- Протягом 10 днів, після схвалення заявки, отримуєте гроші за товари і послуги, які придбали для бізнесу після 24 лютого.

Важливо: придбане обладнання має відповідати КВЕДам вашого ФОПа. Інакше кажучи, якщо ви володієте автомайстернею, але придбаєте садове обладнання, такі покупки не відшкодовуються. Покупки Фонд відшкодовує одноразово.

Покрокова інструкція, як подати заявку через аплікаційну форму: