Понад 3,8 млрд грн спрямували до місцевих бюджетів Закарпаття від початку року

2022-07-15 09:00:04
За перше півріччя 2022 року Закарпаття перевиконало бюджет. Про це повідомив заступник голови ОВА Василь Іванчо.

За його словами, 3 млрд 846 млн грн податків, зборів та інших доходів мобілізували до загального фонду місцевих бюджетів області. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року спостерігається збільшення надходжень на понад 870 млн грн.

Протягом шести місяців цього року до обласного бюджету спрямували 611,7 млн грн, що на 20,5% перевищує затверджені показники та на 33% більше факту минулого року.

Василь Іванчо також зауважив, що у 46 ТГ області у порівнянні з аналогічним періодом 2021 року зросли надходження до бюджетів.

Частину наповнення сьогодні забезпечує і релокований бізнес. Тобто приріст залежить і від підприємств, котрі обрали Закарпаття для перезапуску своїх потужностей, а їх сьогодні більш ніж 380. У мирний час у цих компаніях працювали понад 8 тисяч людей, спрямовували до бюджетів мільйони гривень і вже зараз деякі з них сплачує податки тут.

«Тепер це додаткові можливості для підвищення спроможності наших громад, допомоги Збройним силам України, реалізації корисних для населення ініціатив», – підкреслив заступник голови Закарпатської ОВА.