На відпочинок в Австрію із Закарпаття відправили 116 дітей

2022-07-17 16:51:30
Сьогодні керівництво області відправило на відпочинок в Австрію 116 дітей. Йдеться як про закарпатських, так і про тих, хто вимушено покинув власні домівки через війну.

Як повідомив очільник ОВА Віктор Микита, протягом 5 днів діти в супроводі дорослих перебуватимуть у Локенгаусі федеральної землі Бургенланд. Вони зможуть ознайомитися з історією, культурою, побачити цікаві місця і весело провести майже тиждень канікул за кордоном.

«Створюємо для дітей усі можливості для справжнього відпочинку, адже для них це нині особливо важливо. Тим більше через навчання в онлайн-форматі вони менше спілкувалися, а тепер буде хороший шанс ще й для нових знайомств», — зауважив Віктор Микита.

За його словами, втілити це вдалося завдяки тісній співпраці з головою Уряду Бургенланду Гансом Петером Доскоцілом та його командою.

«Реалізовуємо спільні проєкти за різними напрямками, зокрема й в організації таких поїздок, тому загалом плануємо відправити до Локенгаусу близько 600 дітей у 4 зміни.

Дякуємо нашим друзям за таку можливість!» — резюмував Віктор Микита.