5 простих кроків для включення потрібного об’єкта в перелік оренди

2022-07-18 11:17:26
Маєте бажання орендувати державне майно, але не знаходите відповідний об’єкт на сайті orenda.gov.ua? Ви можете ініціювати включення потрібного об’єкта в перелік оренди!

Для цього потрібно зробити лише 5 простих кроків:
  1. Знайдіть вільний об’єкт державної або комунальної власності, який бажаєте орендувати.
  2. Зареєструйтесь на будь-якому із десятків підключених до системи Prozorro.Продажі майданчиків.
  3. Надішліть орендодавцю (ФДМУ або його регіональне відділення) заяву про включення бажаного об’єкту до Переліку першого типу через систему Прозорро.Продажі.
  4. Перевірте включення об’єкта до переліку на сайті та ознайомтеся з детальною інформацією щодо нього.
  5. Після оголошення аукціону подайте заявку на участь через особистий кабінет.
Нагадуємо: для отримання інформації про об’єкти державної власності Ви можете звернутися до Фонду державного майна України, заповнивши відповідну форму ( .pdf , 112.90 Кб ).