10 закарпатських громад стали партнерками Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»

2022-07-20 09:49:36
Десять громад Закарпаття стали партнерками Проєкту USAID «Підвищення ефективності роботи і підзвітності органів місцевого самоврядування» («ГОВЕРЛА»). Про це повідомив заступник голови ОВА Василь Іванчо.

За його словами, Білківська, Буштинська, Великобичківська, Виноградівська, Горінчівська, Довжанська, Іршавська, Міжгірська, Полянська та Ясінянська ТГ разом із фахівцями ініціативи розроблятимуть індивідуальні плани підтримки.

Громади подавали кілька різних проєктів, які в результаті втілення сприятимуть покращенню економічного потенціалу, привабливості краю для бізнесу та інвесторів. Окрім того, вдасться створити сприятливіші умови для надання послуг населенню і для залучення жителів до прийняття важливих рішень.

«Тепер за фінансування міжнародних партнерів ТГ реалізовуватимуть ці ідеї і розвиватимуть свої території. Ми ж своєю чергою на всіх етапах будемо допомагати в реалізації ініціатив, надавати консультації та іншу підтримку», — зауважив Василь Іванчо.