Закарпатці отримали понад 5,5 млн грн компенсацій за розміщення переселенців

2022-07-20 09:50:23
Понад 2 тисячі закарпатських домогосподарств подали заявки на відшкодування за безоплатне розміщення вимушених переселенців у червні, інформує заступник голови ОВА Петро Добромільський.

«У домівках небайдужих краян минулого місяця проживали близько 7,5 тисячі ВПО. На кожну особу власники житла отримають 450 грн компенсації витрат на комунальні послуги», – наголосив заступник очільника області.

За його словами, загалом за березень-червень 2022 року в області передбачена гарантована державна підтримка 12 млн 346 тис. грн відшкодувань. 5 млн 570 тис. грн компенсацій закарпатці вже отримали.

«Дякуємо Уряду та партнерським організаціям за важливу для наших краян допомогу. Завдяки соціальній ініціативі вдається покрити базові витрати на комунальні послуги власників житла, котрі надають прихисток переселенцям», – підкреслив Петро Добромільський.